دفترچه یادداشت

چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی

دفترچه یادداشت تبلیغاتی

چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی

برای خرید و سفارش چاپ دفترچه تبلیغاتی، و استعلام قیمت چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی ارزان و اختصاصی به نکات زیر توجه فرمایید.
سفارش دهندگان سررسید و تقویم همواره دغدغه هایی پیرامون زمان استفاده و تاریخ مصرف این نوع کالاهای تبلیغاتی دارند که همواره به قوت خود باقی است ، دوست دارند بهترین هدایای تبلیغاتی مفید را سفارش دهند. از جمله اینکه با توجه به اینکه عمر استفاده از سررسید و تقویم یک سال است هدیه دادن آن کار درستی است یا خیر. بی شک هر کالای تبلیغاتی کارکرد و عمر مفید خود را دارد. بعضی ها دنبال سفارش هدایای تبلیغاتی ارزان و خاص هستند. سالنامه یک سال همیشه همراه و نزدیک استفاده کننده هست و او دائم با آن سر و کار دارد، بنابراین تبلیغات آن را دائم می بیند و در ذهنش حک خواهد شد.

دفترچه یادداشت تبلیغاتی چیست؟

دفترچه یادداشت تبلیغاتی محصولی است که چند سالی بیشتر از ورودش به بازار هدایای تبلیغاتی نمی گذرد. با این حال جای خود را در این میان حسابی باز کرده است. این کالا پاسخ مناسبی به سوال آیا عمر مفید سررسید و تقویم کم نیست؟ داده است زیرا فاقد صفحات تقویمی، روزشمار است و یا تنها در حد چند برگ تقویم را داراست و مابقی آن یادداشت است که تاریخ ندارد و همیشه می توان از آن استفاده کرد.

دفترچه یادداشت تبلیغاتی

خرید دفتر یادداشت اختصاصی ،دفترچه تبلیغاتی

دفترچه یادداشت اختصاصی را دقیقا مثل سررسیدها می توان به آنها صفحه اضافه نمود و روی جلدش را داغی یا طلاکوب و لیزر کار کرد و در صفحاتش لوگو را چاپ نمود.برخی از تولید کننده دفترچه یادداشت نگاه ویژه تری به این چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی انداخته و صفحاتی مناسب استفاده شرکتها در آن تعبیه کرده اند.صفحاتی مثل صورت جلسات،شطرنجی،دریافت و پرداخت،صورت تعمیرات و هزینه نگهداری و …خرید دفترچه یادداشت تبلیغاتی جایگزین خرید سررسید نیست.افراد معمولی تمایلی به یادداشت مداوم ندارند و برای این کار از سررسیدها که تاریخ دار استفاده می کنند. بیشتر هدیه دادن دفتر یادداشت به معنی ارائه دسته ای از سربرگ شرکت خود در قالبی شیک به دیگران برای یادداشت کردن است.برای چاپ دفترچه تبلیغاتی شرکتتان به صورت اختصاصی با ما مشورت نمایید. این سفارشات در تیراژهای مناسب کاملا به صورت اختصاصی و ویژه شرکت شما قابل انجام است.

دفترچه یادداشت تبلیغاتی

قیمت چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی

قیمت چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی ارزان به موارد مانند: تعداد صفحات ، گرماژ کاغذ ، نوع جلد ، صحافی و تیراژ بستگی دارد .برای خرید دفترچه یادداشت ارزان ، دفتر یادداشت تبلیغاتی با قیمت مناسب سعی کنید به واسطه ها سفارش چاپ ندهید ، بلکه به تولید کننده دفترچه یادداشت سفارشتان را دهید تا قیمت چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی براییتان بصرفه تمام شود.

SWITCH THE LANGUAGE
شرکت اکسیر
موسسه سالنامه اکسیر مجهّز به کارگاه چاپ و صحافی، تولیدکننده انواع سررسید و تقویم می باشد. این موسسه با تکیه بر دانش و تجربه 30 ساله موسسین خود، همه ساله اقدام به تولید محصولات متفاوت مرتبط با سالنامه می نماید. طیف مشتریان ما شامل شرکتهای بزرگ دولتی تا شرکتهای کوچک تر خصوصی می باشد.